flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Витяг з рішення зборів суддів Східного апеляційного господарського суду № 3 від 15.02.2019 р.

ВИТЯГ З РІШЕННЯ

ЗБОРІВ СУДДІВ

СХІДНОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ

 

«15» лютого 2019                            Харків                                 №3

 

Збори суддів Східного апеляційного господарського суду вирішили:

  1. Затвердити Тимчасові засади використання автоматизованої системи документообігу суду у Східному апеляційному господарському суді (додаються).

Всі раніше прийняті зборами суддів рішення, які стосуються встановлення засад використання автоматизованої системи документообігу суду, втрачають чинність.

 

 

 

                             Головуючий на зборах                                                         О. Крестьянінов

 

 

                             Секретар зборів                                                                      Н. Пелипенко

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням Зборів суддів Східного апеляційного господарського суду

№ 3 від 15 лютого 2019

 

ТИМЧАСОВІ ЗАСАДИ

використання автоматизованої системи документообігу суду у Східному апеляційному господарському суді

 

  1. Тимчасові засади використання автоматизованої системи документообігу суду у Східному апеляційному господарському суді (далі - Засади) вводяться з метою введення в дію змін, унесених до процесуального законодавства, приведення Положення про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України від 26 листопада 2010 року № 30 (зі змінами та доповненнями) у відповідність із нормами процесуального законодавства, і діють до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

 

  1. У Східному апеляційному господарському суді діють три судові палати (перша, друга та третя), які мають такий основний склад постійних колегій з резервними суддями:

Судові

колегії

Основний склад

постійних колегій

Резервні судді

Перша судова палата

№1

Гетьман Р.А.

Россолов В.В.

Хачатрян В.С.

Дучал Н.М.

Сгара Е.В.

Склярук О.І.

№2

Сіверін В.І.

Слободін М.М.

Терещенко О.І.

Дучал Н.М.

Сгара Е.В.

Склярук О.І.

№3

Дучал Н.М.

Сгара Е.В.

Склярук О.І.

Гетьман Р.А.

Россолов В.В.

Сіверін В.І.

Слободін М.М.

Терещенко О.І.

Хачатрян В.С.

№4

Тихий П.В.

Гетьман Р.А.

Россолов В.В.

Хачатрян В.С.

Друга судова палата

№5

Білоусова Я.О.

Тарасова І.В.

Пуль О.А.

Крестьянінов О.О.

Фоміна В.О.

Шевель О.В.

№6

Крестьянінов О.О.

Фоміна В.О.

Шевель О.В.

Білоусова Я.О.

Тарасова І.В.

Пуль О.А.

№7

Бородіна Л.І.

Здоровко Л.М.

Лакіза В.В.

Геза Т.Д.

Мартюхіна Н.О.

Плахов О.В.

Шутенко І.А.

№8

Геза Т.Д.

Мартюхіна Н.О.

Плахов О.В.

Шутенко І.А.

Бородіна Л.І.

Здоровко Л.М.

Лакіза В.В.

Третя судова палата

 

суддя – доповідач (головуючий)

учасники постійної судової колегії

резервні судді

 

 

 

№9

Попков Д.О.

Пушай В.І.

Стойка О.В.

Барбашова С.В.

Гребенюк Н.В.

Пушай В.І.

Попков Д.О.

Стойка О.В.

Барбашова С.В.

Гребенюк Н.В.

Стойка О.В.

Попков Д.О.

Пушай В.І.

Барбашова С.В.

Гребенюк Н.В.

 

 

№10

Барбашова С.В.

Медуниця О.Є.

Пелипенко Н.М.

Радіонова О.О.

Зубченко І.В.

Медуниця О.Є.

Барбашова С.В.

Пелипенко Н.М.

Радіонова О.О.

Зубченко І.В.

Пелипенко Н.М.

Барабашова С.В.

Медуниця О.Є.

Радіонова О.О.

Зубченко І.В.

 

 

№11

Зубченко І.В.

Радіонова О.О.

Чернота Л.Ф.

Пушай В.І.

Стойка О.В.

Радіонова О.О.

Зубченко І.В.

Чернота Л.Ф.

Пушай В.І.

Стойка О.В.

Чернота Л.Ф.

Зубченко І.В.

Радіонова О.О.

Пушай В.І.

Стойка О.В.

№12

Гребенюк Н.В.

Попков Д.О.

Чернота Л.Ф.

Медуниця О.Є.

Пелипенко Н.М.

           

 

  1. У Східному апеляційному господарському суді встановлено таку спеціалізацію суддів в межах судових палат відповідно до Додатку до Загального класифікатора спеціалізацій суддів та категорій справ, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 21.12.2018:

3.1. першої судової палати – справи у спорах, що виникають із право чинів, зокрема, договорів зовнішньоекономічної діяльності, в тому числі із залученням іноземних інвестицій (211140000, 211140100), а також всі інші спори, за виключенням тих, що віднесені до компетенції другої та третьої судових палат;

3.2. другої судової палати – справи за заявами про затвердження планів санації боржника до відкриття провадження у справі про банкрутство (214000000); справи про банкрутство та справи у спорах з майновими вимогами до боржника, стосовно якого відкрито провадження у справі про банкрутство, у тому числі справи у спорах про визнання недійсними будь-яких правочинів (договорів), укладених боржником; спростування майнових дій боржника; щодо грошових вимог кредитора до боржника; стягнення заробітної плати; поновлення на роботі посадових та службових осіб боржника; затвердження плану санації боржника; визнання недійсними результатів аукціону з продажу майна банкрута; діяльності арбітражного керуючого, усунення керівника боржника; затвердження, розірвання мирової угоди або визнання її недійсною; щодо скасування арештів майна, звільнення активів боржника (215000000-215030500), а також всі інші спори, за виключенням тих, що віднесені до компетенції першої та третьої судових палат;

3.3. третьої судової палати – справи у спорах щодо захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності (203000000-203040100), а також всі інші спори, за виключенням тих, що віднесені до компетенції першої та другої судових палат.

 

  1. У випадку, коли всі судді спеціалізованої судової палати, в проваджені яких перебувала судова справа (апеляційна скарга), не можуть приймати участь в її автоматизованому (повторному) розподілі (процесуальні документи, прийняті за участю цих суддів, було скасовано касаційною інстанцією, тимчасова непрацездатність, відпустка, відрядження тощо), проведення автоматизованого розподілу здійснюється серед суддів всього суду з додаванням спеціалізації відповідно до категорії спору справи суддям, яким вона не встановлена рішенням зборів суддів.

 

  1. Особливості автоматизованого розподілу судових справ (скарг, заяв):

5.1. Під час автоматизованого розподілу судових справ у встановленому порядку визначається суддя-доповідач (який є одночасно головуючим у судовому засіданні). Два додаткових судді автоматично обираються системою автоматизованого розподілу з основного складу постійної колегії, до якої входить судя-доповідач.

5.2. У разі тимчасової відсутності судді (відпустка, відрядження, тощо):

5.2.1. тривалістю, яка перевищує 14 календарних днів, не розподіляються щодо такого судді судові справи, що надійшли за 10 робочих днів до початку вказаної події;

5.2.2. тривалістю від 5 до 14 (включно) календарних днів, не розподіляються щодо такого судді судові справи, що надійшли за 5 робочих днів до початку вказаної події;

5.2.3. тривалістю до 4 (включно) календарних днів, не розподіляються щодо такого судді судові справи, що надійшли за 2 робочих дні до початку вказаної події.

5.3. У разі надходження до суду судових справ із суду касаційної інстанції після скасування судових рішень, справа (апеляційна скарга) підлягає автоматизованому (повторному) розподілу з виключенням суддів, які прийняли скасоване рішення.

5.4. Апеляційні скарги, заяви, що надійшли в період тимчасової відсутності судді-доповідача (відпустка, відрядження, тощо) підлягають реєстрації в автоматизованій системі документообігу суду. В таких випадках керівник апарату суду повідомляє особу, яка подала відповідне звернення, що воно буде передане на розгляд судді-доповідачу, який визначений автоматизованою системою документообігу суду, після виходу його з відпустки, повернення з відрядження тощо, з зазначенням відповідної дати виходу.

5.5. При надходженні до суду апеляційних скарг, заяв (у справах, в яких вже визначено склад суду) в період тимчасової відсутності судді-доповідача без чітко визначеного терміну виходу на роботу (хвороба тощо), матеріали судової справи на підставі доповідної записки секретаря судової палати передаються відповідальній особі суду для здійснення повторного автоматизованого розподілу справи (апеляційної скарги, заяви) за умов дотримання положень ч. 9 ст. 32 ГПК України.

5.6. Повторний автоматизований розподіл справ (апеляційних скарг, заяв) у зв'язку з відсутністю судді-доповідача та (або) судді - учасника колегії суддів (відпустка, відрядження тощо) здійснюється за два робочих дні до призначеної дати слухання на підставі доповідної записки секретаря судової палати або судді-доповідача. Під час проведення автоматизованого розподілу враховується відсутність судді-учасника судової колегії (відпустка, відрядження, тощо) на день призначеної дати слухання.

5.7. Коли суддя (судді) у передбачених законом випадках не може (не можуть) продовжувати розгляд справи, невирішені судові справи передаються для повторного автоматизованого розподілу за вмотивованим розпорядженням керівника апарату суду (особи, яка виконує його обов'язки), що додається до матеріалів справи. Електронний примірник такого розпорядження вноситься до автоматизованої системи не пізніше наступного робочого дня, що настає після його підписання.

5.8. У разі прийняття судовою колегією рішення про роз'єднання апеляційної скарги про перегляд рішення та ухвали місцевого господарського суду в окремі апеляційні провадження, виділені в окреме провадження апеляційні вимоги не підлягають автоматизованому розподілу, та не пізніше наступного робочого дня після винесення ухвали про роз'єднання вимог апеляційної скарги реєструються як такі, що надійшли вперше, і передаються на розгляд раніше визначеному складу суду.

5.9. При надходженні до суду заяв, клопотань, інших документів по справі, які потребують розгляду суддею (судом), але на час їх надходження в суді відсутні матеріали цієї справи, відповідальний працівник апарату суду проводить реєстрацію таких звернень в автоматизованій системі документообігу суду та запитує матеріали відповідної судової справи з місцевого господарського суду з відповідним повідомленням заявника про такі дії. Після надходження матеріалів судової справи до суду, зазначені звернення передаються на розгляд раніше визначеному складу суду разом з матеріалами судової справи.

5.10. У разі неможливості передачі заяв про внесення виправлень, ухвалення додаткового рішення, роз'яснення судового рішення раніше визначеному складу суду (тимчасова непрацездатність, відпустка, відрядження, припинення повноважень судді щодо здійснення ним правосуддя, звільнення з посади судді тощо) в день реєстрації зазначених вище заяв, згідно п. 2.3.47 Положення, такі заяви (клопотання) підлягають повторному автоматизованому розподілу.

 

  1. Коефіцієнти:

6.1. складності судової справи (категорії судової справи), що підлягає автоматизованому розподілу -1;

6.2. форми участі судді в розгляді судової справи на момент автоматизованого розподілу цієї судової справи:

- головуючий (суддя-доповідач) у справі – 1;

- член судової колегії – 0,001;

6.3. рівня навантаження на суддів, які виконують адміністративні або інші обов'язки – 100%.